Anasayfa  |   İletişim  | EN
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
Hoş Geldin,

AIESEC programlarının bir parçası olarak dünyaya pozitif etkide bulunurken kendini birçok yönden geliştirebilirsin. Dünyanın senin gibi bilinmeyeni keşfetmek isteyen ve daha iyi bir dünya için harekete geçen liderlere ihtiyacı var.  

Tek bir vizyon doğrultusunda, dünya barışı ve insanların potansiyelinin keşfedilmesi için buradayız!

Dünyamızın geleceğinin şekillenmesinde pozitif role sahip olunması her genç insanın sorumluluğundadır. Bu kapsamda genç bireylerinin potansiyellerini kullanması için şansı ve gerekli aracı hak etmesi gerektiğine inanmaktayız.

Gençlere global ve pratik tecrübeler sunarak dünyayı farklı açılardan görmelerini amaçlarken, değişime açık bireyler olmalarına da katkı sağlamaktayız. Bu doğrultuda gelecekleri için doğru adımı atabilmelerinin temellerini oluşturmalarına yardımcı oluruz.

AIESEC, test edici ortamlardaki pratik deneyimlerden öğrenim kazanan gençlerin alanındaki liderlik niteliklerini harekete geçirerek insanlığın potansiyelini ve barışı sağlamak için çaba gösteren gençlik önderliğinde küresel bir kuruluştur. AIESEC, gönüllü deneyimler ve profesyonel stajlar sunarak kültürler arası alışverişi hedefler.

Bizi eşsiz kılan şey, değişim yoluyla liderliği aktive etmektir. Buna ek olarak, bizi farklılaştıran başka özelliklerimiz de var: kullanışlı bir network, uluslararası çevre, etik liderlik, dinamik ruh, gençlik odaklı olmak, deneyimsel ve pratik öğrenmeyi teşvik. 

 

Global Volunteer Nedir?

Global Volunteer, Küresel Hedeflere katkı sağlayan uluslararası en büyük programdır. Liderlik becerileri kazanmak ve dünya sorunlarına etki etmek isteyen gençler için tasarlanmış kültürler arası bir tecrübedir. Global Volunteer ile yurt dışında gönüllü olarak 6-8 hafta süren sosyal sorumluluk projelerine katılım göstererek dünyaya katkıda bulunun. Bu süreçte konfor alanınızın dışına çıkarak güçlü ve zayıf yönlerinizi tecrübeler yaşayarak keşfedin. Katıldığınız projelerdeki bireylere kendi kültürünüzü tanıtın. Toplumsal gerçekleri yaşayarak öğrenin.

#DünyaİçinLiderlik

Farklı Kültürleri Tanıyın

Global Volunteer, bambaşka bir ülkede yaşama ve gönüllü olma deneyiminin yanında, farklı kültürleri tanıma ve dünyanın birçok ülkesinden arkadaş edinme fırsatı sağlar.

 

Dünyaya Etki Edin

Dünyada bir fark yaratabilirsiniz! Küresel Hedeflerden ilgi duyduğunuz hedefe ilişkin dünyanın çeşitli ülkelerindeki sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak dünya sorunlarına birebir etki etme şansı yakalayın.

 

Konfor Alanınızın Dışına Çıkın

Yeni kültürleri yakından tanırken farklı ortamları tecrübe ederek, kişisel potansiyelinizi artırın. Günlük rutinlerinizin dışına çıkıp liderlik becerilerinizi zorlayıcı ortamlarda test edin ve dünyanın başka ülkelerinden gelen diğer gençlere ilham verin!

Hemen Başvuru Yap!

 

Global Talent Nedir?

Global Talent üniversiteden yeni mezun olmuş gençlerin uzmanlaşmak istedikleri alanlara uygun olarak yurt dışında profesyonel bir tecrübe etmelerini amaçlayanuluslararası bir programdır. Teorik bilginin pratiğe döküldüğü Global Talent ile yeni mezun adaylar global firmalarda ya da küçük işletmelerde yetkinliklerine uygun olarak kazandıkları bu profesyonel tecrübenin yanında uluslararası bir çalışma ortamında bulunarak iş hayatında rakiplerinden bir adım öne geçerler.

#DünyaİçinLiderlik

Hemen Başvuru Yap!

Uluslararası Bakış Açısı Kazanın

Yeni iş alanlarında deneyim kazanabilir, kültürler arası ihtiyaç duyulan becerilere sahip olursunuz ve şirketler için yeni bir perspektif yaratabilirsiniz.

 

Kendinize En Uygun İşi Bulun

Farklı sektörler içinde fırsat havuzumuz gittikçe artıyor; özgeçmişinize ve deneyimlerinize en uygun olanı bulacağınızdan eminiz.

 

Profesyonel Bir Avantaj Elde Edin

İş ortaklarımız, sizi akranlarınızdan önde tutmak için zenginleştirici bir deneyim sunmaya kendini adamıştır.

 

Global Entrepreneur Nedir?

Global Entrepreneur, üniversite öğrencileri veya mezun gençlerin yurt dışındaki start-up firmalarda girişimciliği öğrenmeleri için tasarlanmış 6-12 haftalık bir staj tecrübesidir. Gençler, zorlayıcı ve inovatif bir ortamda girişimcilik fikirlerini uygulayacak alan bulurlar. Kişisel gelişimin yanında, uluslararası bir çalışma ortamında bulunma ayrıcalığı kazanırlar.

#DünyaİçinLiderlik

Hemen Başvuru Yap!

Girişimciliğe Adım Atın

Her girişimci bir yerden başlamak zorundadır. Gerçek bir girişimcilik deneyimi elde ederek, bir girişimi yürütmek için nelerin gerekli olduğunu öğrenin.

 

Uluslararası Bir Tecrübe Edinin

Yurt dışında bir start-up’ta çalışırken yeni bir kültür ve çevre tanıyarak tecrübenizi bir üst düzeye taşıyın.

 

Mesleki Bağlantılarınızı Artırın

Gelecekteki girişimlerinizi desteklemek üzere doğru bağlantıları edinin ve mesleki ağınızı geliştirin.

 

Global Home Nedir?

Global Home programının amacı farklı ülkelerden, farklı kültürlerden gelen gençlerin Türkiye’de geçirecekleri zaman diliminde konaklamalarına yardımcı olmaktır. Her yıl birçok farklı ülkeden 2000’in üzerinde kültür elçisi, 3-52 hafta arasında Türkiye’deki firmalarda uzun veya kısa dönem staj yapmakta veya sosyal sorumluluk projelerinde  gönüllü olmaktadırlar. Global Home programı ile sizler de yurt dışından gelen gençleri evinizde minimum 3 hafta ağırlayarak farklı kültürleri tanıyabilir, yabancı dilinizi geliştirebilir ve Türk kültürünü gelen gençlere tanıtma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Hemen Başvuru Yap!
 Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi