Anasayfa  |   İletişim  | EN
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | CV-Mülakat Tekniklerini Bu Defa Haliç’te Anlattık
Haber - Etkinlik Arşivi
CV-Mülakat Tekniklerini Bu Defa Haliç’te Anlattık

Kariyer Planlama ve CV Mülakat Teknikleri Seminerlerimiz ile Mimarlık ve Tasarım, Hukuk, Mühendislik Fakülteleri ve Meslek Yüksekokulu öğrencilerimizle buluştuk.

12 Nisan Cuma günü gerçekleşen Kariyer Planlama ve CV Mülakat Teknikleri Seminerimizde kendini tanıma, hedef belirleme, kariyer planlama, CV hazırlama, CV hazırlamada doğru bilinen yanlışlar, öğrencilik ve iş hayatı gibi konulara değinildi.

Eğitim Koordinatörümüz Yağmur Özek’in anlatımı ve öğrencilerimizin sorularıyla süren seminerimiz, iş başvuruları ve izlenmesi gereken yöntemler, mülakatlarda dikkat edilecek hususlar, kuşak farklılıkları ve iş hayatına yansıması gibi başlıklarla devam ederek yüz yüze mülakat provası ile son buldu.

Ayrıca seminerimizde, “iş görüşmesine gelen aday” rolü üstlenen bir öğrencimiz üzerinden iş görüşmelerinde karşılaşabilecekleri sorulara örnek olarak vaka analizi gerçekleştirdik. Örnek vakayı izleyen öğrencilerimiz de “insan kaynakları çalışanı” rolüyle sunumda anlatılanları pratik etme fırsatı yakaladılar.

Kariyer Planlama ve CV Mülakat Teknikleri Seminerimiz diğer bölümlerimizde de özellikle son sınıf öğrencilerimiz için devam edecektir.  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/12019-04-15-11-09-20am.jpg
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/22019-04-15-11-09-20am.jpg
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/32019-04-15-11-09-20am.jpg
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/42019-04-15-11-09-20am.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi