Anasayfa  |   İletişim  | EN
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Fujitsu İrtibat Yöneticisi Engin Balıkçı ile Sektör Diyor Ki Röportajımız
Haber - Etkinlik Arşivi
Fujitsu İrtibat Yöneticisi Engin Balıkçı ile Sektör Diyor Ki Röportajımız

Kariyer Girişimcilik ve Mesleki Test Merkezi tarafından tasarlanan Sektör Diyor Ki Projesi kapsamında öğrencilerimizin kariyer planlamalarına destek olmak amacıyla sektörün yetkili isimleriyle yaptığımız röportajlar devam ediyor. Bu hafta 11. röportajımız, FUJİTSU İrtibat Yöneticisi Engin Balıkçı ile Kariyer Merkezi Kurumsal İlişkiler Koordinatörü Emre Özmen tarafından gerçekleştirildi. 

Geleceğin mühendislerine tavsiyelerde bulunan Engin Balıkçı, ayrıca öğrencilerin öğrenim hayatlarında kazanması gereken yetkinlikler hakkında da bilgi verdi.  Başarısının sırrının çok çalışmak olduğunu söyleyen Balıkçı, mezuniyet sonrası izlenilmesi gereken yol haritası hakkında da tecrübe aktarımlarını bizlerle paylaştı.

Üniversitemiz bölümlerine uygun olarak belirlenen önemli firma ve kurumların insan kaynakları müdürleri ve yetkilileriyle yapılacak röportajlarımız periyodik olarak devam edecektir.

 

Röportajımızın tamamını izlemek için tıklayınız.    • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/12015-06-24-04-32-51pm.jpg
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/22015-06-24-04-32-51pm.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi