Anasayfa  |   İletişim  | EN
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Hayalimdeki Gelecek Seminerleri Devam Ediyor
Haber - Etkinlik Arşivi
Hayalimdeki Gelecek Seminerleri Devam Ediyor

Lise öğrencilerinin doğru meslek sahibi olarak mutlu bir geleceğe adım atmalarına yardımcı olmak amacıyla hazırladığımız Hayalimdeki Gelecek Seminerimiz için 17 Mayıs Salı ve 20 Mayıs Cuma günleri Bahçelievler Siyavuşpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştuk.

Genel Koordinatörümüz Soner Örnekol’un sunumuyla gerçekleşen seminerde, lise öğrencilerinin meslek seçimlerinde kişisel yetenek ve becerilerini dikkate alarak mutlu bir geleceğe hazırlanmaları üzerinde duruldu. 12. sınıf öğrencilerinin katıldığı seminerde meslek seçiminde dikkat edilecek hususlar, sınava hazırlık, kişisel yeteneklerin fark edilmesi, yetkinliklerin meslek seçimine etkisi ve üniversite hayatı başlıklarına yer verildi. Seminer sonunda Üniversitemizin bölümleri hakkında da bilgilerin bulunduğu Kariyer Planlama Rehberimiz öğrencilere dağıtıldı.

Öğrencilerin üniversitemiz ve kariyer planlama hakkındaki sorularına cevaplar bulduğu etkinliğimiz, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüzün organizasyonunda farklı liselerin ziyaretleri ile yıl içerisinde devam edecektir.  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/IMG_98492016-05-25-02-35-23pm.JPG
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/IMG_98572016-05-25-02-35-24pm.JPG
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/IMG_98682016-05-25-02-35-25pm.JPG

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi