Anasayfa  |   İletişim  | EN
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Hayalimdeki Gelecek Seminerleri Devam Ediyor
Haber - Etkinlik Arşivi
Hayalimdeki Gelecek Seminerleri Devam Ediyor

Hayalimdeki Gelecek Seminerimizle bu kez Genç Osman İMKB Lisesi öğrencileriyle buluştuk.

Üniversitemiz Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Kariyer Merkezi işbirliğiyle, lise öğrencilerinin doğru meslek sahibi olarak mutlu bir geleceğe adım atmalarına yardımcı olmak amacıyla düzenlediğimiz Hayalimdeki Gelecek Seminerleri hız kesmeden devam ediyor. Seminerimizin bir yenisi için, Genç Osman İMKB Lisesi öğrencilerini 27 Şubat Pazartesi günü Topkapı Yerleşkemizde misafir ettik.

Merkez Müdürümüz Soner Örnekol seminerde, öğrencilerin meslek seçimleri, kişisel yetenekleri, becerileri ve bu adımları dikkate alarak mutlu bir geleceğe hazırlanmaları konuları üzerinde durdu. Seminerin uygulamalı bölümleriyse öğrencilerin katılımıyla daha renkli hale geldi.

Üniversitemiz Basın Yayın Daire Başkanlığı Şefi Pınar Yılmaz’ın da Üniversitemiz hakkında bilgiler verdiği etkinliğimiz, Genç Osman İMKB Lisesi öğrencilerinin Topkapı Yerleşkemizi gezdirilmesi ile son buldu.

Sınava hazırlık süreci, kişisel yeteneklerin fark edilmesi, yetkinliklerin meslek seçimine etkisi ve üniversite hayatı konularına yer verdiğimiz seminerlerimizle lise öğrencileriyle buluşmaya devam edeceğiz.   • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/012017-02-28-08-10-41am.JPG
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/022017-02-28-08-10-42am.JPG
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/032017-02-28-08-10-43am.JPG

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi