Anasayfa  |   İletişim  | EN
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Kariyer Günleri Panellerinde Bir Diğer Konuğumuz ElektroMag
Haber - Etkinlik Arşivi
Kariyer Günleri Panellerinde Bir Diğer Konuğumuz ElektroMag

5 – 6 Mayıs Kariyer Günleri kapsamında düzenlenen seminerlerde Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fevzi Yılmaz yönetiminde ve Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Avni Morgül moderatörlüğünde, Biyomedikal Mühendisliği bölümü öğrencilerimizle Elektro-Mag firma yetkililerinden Yurtiçi Satış Müdürü Hasan Çalık bir araya geldi.

Kariyer Günleri etkinliklerimizde, alanında uzman ve sektörün önde gelen firma ve kurumlarını temsil eden birçok yetkili, öğrencilerimizi iş hayatı hakkında bilgilendirdi. Değerli konuklarımızdan biri de Biyomedikal Mühendisliği öğrencilerimiz için ağırladığımız Elektro-Mag Yurtiçi Satış Müdürü Hasan Çalık oldu.

Tamamı yerli sermaye ile kurulmuş olan Elektro-Mag’in, 1968 yılından günümüze kadar laboratuvar, medikal ve endüstriyel sektörlerde aktif şekilde faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Çalık, tüm dünyanın yanı sıra iç piyasadaki pazar ihtiyacını analiz ederek sağlık, endüstri, eğitim ve ticaret hizmetlerinde kullanılan birçok ürünü geliştirip ürettiklerinden bahsetti.

Medikal cihazlar, laboratuvar aletleri ve endüstriyel fırınlar hakkında da bilgi veren Çalık, üretmiş oldukları cihazların hangi alanda ve nerelerde kullanıldığına da dikkat çekti.

Öğrencilerimizin soruları ile sohbet havasında geçen seminerimiz, Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Avni Morgül’ün Hasan Çalık’a plaket takdimi ile son buldu.    • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/b12016-05-25-04-05-27pm.jpg
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/b22016-05-25-04-05-27pm.jpg
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/b32016-05-25-04-05-27pm.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi