Anasayfa  |   İletişim  | EN
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Bakırköy Denetimli Serbestlik Müdürü Hüseyin Güngör'le Bir Araya Geldik
Haber - Etkinlik Arşivi
Bakırköy Denetimli Serbestlik Müdürü Hüseyin Güngör'le Bir Araya Geldik

Kariyer Girişimcilik ve Mesleki Test Merkezi tarafından tasarlanan Sektör Diyor Ki Projesi kapsamında öğrencilerimizin kariyer planlamalarına destek olmak amacıyla sektörün yetkili isimleriyle yaptığımız röportajlar devam ediyor. Bu haftaki röportajımız, Bakırköy Denetimli Serbestlik Müdürü Hüseyin Güngör ile Kariyer Merkezi Kurumsal İlişkiler Koordinatörü Ayşe Tuğba Kar tarafından gerçekleştirildi. 

Bakırköy Denetimli Serbestlik Müdürlüğü binasında gerçekleştirdiğimiz röportajda Güngör, öğrencilik yıllarından başlayarak iş hayatına geçişini ve meslek geçmişi üzerinden öğrencilerimiz için önemli tavsiye ve değerlendirmelerde bulundu. Öğrencilerin her zaman bir hedefi olması gerektiğini belirten Güngör, zamanın getirdiği farklı şartlara karşı esnek olunması gerektiğini de dile getirerek, “Bu hayatta herkesin bir B planı olmalı, tabii ki şu anda üniversitede okuyan öğrenci arkadaşlarımızın da alternatif planları olmalı” dedi. Çok çalışmanın önemine değinen Güngör, bu vatan için yapılacak çok şey olduğunu ve geleceğin teminatı olan öğrencilerimize büyük ve onurlu bir görev düştüğünü vurgulayarak, “Artık gençler daha bilgili ve yeniliğe açık, onlara her anlamda güveniyoruz” sözleriyle röportajımızı noktaladı.

Üniversitemiz bölümlerine uygun olarak belirlenen önemli firma ve kurumların insan kaynakları müdürleri ve yetkilileriyle yapılacak röportajlarımız periyodik olarak devam edecektir.

 

Fotoğraf-Kamera: Rasim TURHAN

Röportajımızın tamamını izlemek için tıklayınız  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/12015-06-24-04-28-45pm.jpg
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/22015-06-24-04-28-45pm.jpg
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/32015-06-24-04-28-45pm.jpg
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/42015-06-24-04-28-45pm.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi