Anasayfa  |   İletişim  | EN
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Sektör Diyor Ki Röportajları Tam Hız Devam Ediyor
Haber - Etkinlik Arşivi
Sektör Diyor Ki Röportajları Tam Hız Devam Ediyor

Kariyer Girişimcilik ve Mesleki Test Merkezi tarafından tasarlanan Sektör Diyor Ki Projesi kapsamında öğrencilerimizin kariyer planlamalarına destek olmak amacıyla sektörün yetkili isimleriyle yaptığımız röportajlar devam ediyor. Bu hafta 4. röportajımız, TÜGEM Platform Başkanı Raşit Yemişen ile Kariyer Merkezi Kurumsal İlişkiler Koordinatörü Ayşe Tuğba Kar tarafından gerçekleştirildi. 

Röportajda iş hayatının yeni mezun öğrencilere yönelik beklentileri, öğrencilerimizin eğitim döneminde yapması gerekenler ve yeni nesil iş ortamına dair konuları ayrıntılı ve keyifli bir şekilde konuştuk. Ayrıca Türkiye Gelişim Merkezi TÜGEM tarafından gerçekleştirilen ve öğrencilerimizin gelişimine katkı sağlayacak yeni projeler üretme ve Gelişim Zirvesi etkinliğinin Üniversitemizde gerçekleştirilmesi üzerine de fikir alışverişinde bulunuldu.

Sektör Diyor Ki Projesi kapsamında gerçekleştirilen tüm röportajlar Kariyer Merkezi internet sayfasında yer alacaktır. Ayrıca röportajların yazılı hallerine Kariyer Rehberi kitapçığında yer verilecektir. Üniversitemiz bölümlerine uygun olarak belirlenen önemli firma ve kurumların insan kaynakları müdürleri ve yetkilileriyle yapılacak röportajlarımız periyodik olarak devam edecektir.

 

Röportajımızın tamamını izlemek için tıklayınız  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/12015-05-06-07-28-36am.png
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/22015-05-06-07-28-36am.png

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi