Anasayfa  |   İletişim  | EN
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Elektromak İş Geliştirme Koordinatörü Doğan Pinhas ile Konuştuk
Haber - Etkinlik Arşivi
Elektromak İş Geliştirme Koordinatörü Doğan Pinhas ile Konuştuk

Kariyer Girişimcilik ve Mesleki Test Merkezi tarafından tasarlanan Sektör Diyor Ki Projesi kapsamında öğrencilerimizin kariyer planlamalarına destek olmak amacıyla sektörün yetkili isimleriyle yaptığımız röportajlar devam ediyor. Bu hafta 9. röportajımız, ELEKTROMAK İş Geliştirme Koordinatörü Doğan Pinhas ile Kariyer Merkezi Kurumsal İlişkiler Koordinatörü Emre Özmen tarafından gerçekleştirildi. 

Röportajda iş hayatının yeni mezun öğrencilere yönelik beklentileri, öğrencilerimizin mezun olmadan önce kazanmaları gereken yetkinlikler ve yeni nesil iş ortamına dair konuları ayrıntılı ve keyifli bir şekilde konuştuk. Konuğumuz olan Pinhas, bilişim sektörünün yazılım ve donanım bölümleri hakkında tecrübelerini aktardı. Özellikle bilgisayar mühendisliği öğrencilerini yakından ilgilendiren sektörel değişimler hakkında önemli bilgilerin paylaşıldığı röportajımızda, öğrencilerimizin kariyerler planlamaları açısından dikkat etmeleri gereken hususlar üzerinde tavsiyelerde bulunuldu.

Üniversitemiz bölümlerine uygun olarak belirlenen önemli firma ve kurumların insan kaynakları müdürleri ve yetkilileriyle yapılacak röportajlarımız periyodik olarak devam edecektir.

   • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/12015-06-24-04-26-09pm.jpg
  • http://kariyer.fsm.edu.tr/resimler/upload/22015-06-24-04-26-09pm.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi