FSMVÜ | Kariyer Merkezi
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
İLAN - STAJYER / JUNIOR - PHP/LARAVEL Developer - Startup

PHP/ LARAVEL’de tecrübeli, basit site değişikliklerini ve CRUD işlemleri yapabilecek, MVC konseptini ve GIT bilen bir geliştirici stajyer veya junior arkadaş arıyoruz.

Kendi websitelerini geliştiren startup’ımızda tercihen uzun vadeli bizimle çalışabilecek, ne kadar çok vakit ayırabilirse o kadar iyi olur, tam zamanlı bizimle çalışabilirse iyi olur. Gerekirse birden fazla arkadaş alabiliriz.

Okuduğu bölüm ve sınıftan ziyade PHP ve Laravel bilgisine ve işi yapabileceğine bakıyoruz.

Uzaktan mülakat sonrası beraber çalışmayı düşündüğümüz adaylarla yüz yüze de tanışmak istiyoruz. Beraber çalışmaya karar verdiğimizde özellikle başlangıçta birkaç kere ofiste (Kadıköy) toplanmak ve beraber çalışmak isteriz (sistem tanıtımı vs. için). Sonrasında evden/uzaktan çalışılacak, süreçler online toollar üzerinden yürütülecek. Sadece her birkaç haftada veya ayda bir ofiste bir araya gelebilirsek iyi olur.

Başvurularınızı kariyerservisi1@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Konu kısmında ilan başlığını (STAJYER / JUNIOR - PHP/LARAVEL ) ekleyebilirsiniz. Lütfen, mutlaka CV ve bir önyazı görmek istiyoruz. Bir portföy ve Github varsa güzel olur.

Ayrıca bu ilanı çevrenizle paylaşırsanız veya tanıdığınız biri varsa ve yönlendirirseniz çok seviniriz.

Herkese teşekkürler
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi